Dio mene tu ostade Sjećanja vratim, pa zastanem Staru kuću i avliju Moju dobru mahalu Ne mogu da zaboravim i prebolim
Stara kuća, topli dom odavno, više, ne postoje Ali u srcu čuvam ih To je moje, samo moje Stara kuća, topli dom odavno, više, ne postoje Ali u srcu čuvam ih To je moje, samo moje
.
Prošli su dani, godine Samo, ponekad, neko spomene sokak i višnju u avliji Moju dobru mahalu Ne mogu da zaboravim i prebolim
Stara kuća, topli dom odavno, više, ne postoje Ali u srcu čuvam ih To je moje, samo moje Stara kuća, topli dom odavno, više, ne postoje Ali u srcu čuvam ih To je moje, samo moje To je moje, samo moje
Jedan komentar za "Rijad Arifović “Stara kuća i avlija”"
28/05/2026 at 4:13 am Permalink
Izvrstan spot. Čestitam)))