Rijad Arifović “Stara kuća i avlija”

Dio mene tu ostade
Sjećanja vratim, pa zastanem
Staru kuću i avliju
Moju dobru mahalu
Ne mogu da zaboravim i prebolim

Stara kuća, topli dom
odavno, više, ne postoje
Ali u srcu čuvam ih
To je moje, samo moje
Stara kuća, topli dom
odavno, više, ne postoje
Ali u srcu čuvam ih
To je moje, samo moje
.

Prošli su dani, godine
Samo, ponekad, neko spomene
sokak i višnju u avliji
Moju dobru mahalu
Ne mogu da zaboravim i prebolim

Stara kuća, topli dom
odavno, više, ne postoje
Ali u srcu čuvam ih
To je moje, samo moje
Stara kuća, topli dom
odavno, više, ne postoje
Ali u srcu čuvam ih
To je moje, samo moje
To je moje, samo moje

Jedan komentar za "Rijad Arifović “Stara kuća i avlija”"

  1. Avatar photo
    julija
    28/05/2026 at 4:13 am Permalink

    Izvrstan spot. Čestitam)))

Moraš biti prijavljen da bi komentirao.