Kristijana Peršić “Kako je lipo”

Kako je lipo

Istarsku besidu čuti

Kamo god

Da ponesu te puti.

             .

Kako je lipo čuti

Kad zasviri roženica

 Šurle i mišnica.

          .

Kako je lipo

Viditi kada

Lipi mladi

Balun zatancaju.

            .

Kako je lipo

Dicu vaditi

Užance naše.

       .

Kako je lipo

Iz bukalete

Dobru supu popiti.

              .

  Kako je lipo

  Najisti se sira,

 Tartufa, pršuta

 Ulik i kobasic.

               .

Zapoštajmo se to

Da ne bude zatrto.

Nema komentara za "Kristijana Peršić “Kako je lipo”"

Moraš biti prijavljen da bi komentirao.